×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 355
čtvrtek, 29 prosinec 2011 23:00

Úvodník: PF 2012

Napsal(a)

Vážení čtenáři Softfóra,

zvu Vás tímto k četbě příspěvků vánočního Softfóra.
Nabízím Vám možnost zamyšlení nad nimi a zvu Vás ke konstruktivní diskuzi nad jednotlivými texty. Autoři letošních příspěvků, děkuji Vám za odvahu publikovat a dávat své myšlenky nám, náročným čtenářům, k dispozici.
V tomto roce z redakční rady odešli dva členové - zpočátku David Skorunka a na podzim Vladislav Chvála. Děkuji Vám oběma, Davide a Vláďo, za Vaši  práci a chtěla bych zde ocenit Váš dosavatní přínos pro společenství rodinných a systemických terapeutů, který, jak doufám, bude pokračovat i jinde než v Softfóru. Věřím, že občas i zde.
Možná jste si všimli, že redakci Softfóra nyní tvoří jen čtyři lidé - tři ženy a jeden muž a že většina příspěvků v tomto roce vzešla z pera žen. Nabízí se zde otázka, proč je tomu tak. Ale důležitější je možná to, co bude dál.  Vybízím tedy Vás podílet se na spolutvoření našeho Softfóra. Zvu kreativní a přemýšlivé kolegy a kolegyně, kteří jsou osloveni touto nabídkou, do kruhu redakční rady. Ozvěte se nám.
V letošním roce jsme zkusili nově nabídnout rubriku, kde se představují týmy s rodinnou terapií, kde se může uplatnit a prezentovat i Vaše pracoviště s rodinnou a systemickou terapií, představit členy týmu, vlastní filosofii, způsob fungování  a dále rubriku, kde můžete najít své nové kolegy. Možná i Vy máte co sdělit.
Vánoční čas a prostor mezi svátky je kromě jiného snad i časem přečíst to, co ve víru denní praxe nestíháme. Softfórum je Vám v tomto ohledu plně k dispozici. Pokud by Vás čtení inspirovalo k zaslání komentáře, příspěvku do diskuze,  sepsání kazuistiky či jiného druhu textu, mohlo by to náš bulletin zas o něco obohatit.
V závěru bych chtěla poděkovat členům redakční rady: Daně Hajné, Markétě Skálové a Zdeňkovi Riegerovi a dále Aleši Kudovi, který zajišťuje technicky chod našich stránek. Díky za vaši ochotnou spolupráci.
Veselé Vánoce a štěstí v novém roce 2012 Vám všem, Vašim klientům a Vašim rodinám !
Zuzana Těšínská
Číst 2946 krát Naposledy změněno úterý, 21 březen 2017 17:30

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.