První Česko-německá konference párové psychoanalytické psychoterapie

Kategorie:
Jiné odborné akce
Datum:
31.5.2018 18:00 - 3.6.2018 18:00
Místo konání:
Hotel President, Nám. Curiových 1/100, Praha 1 - nám. Curieových 100/1, 110 00 Praha-Staré Město, Česko
Stránky:

Česká společnost pro psychoanalytickou psychoterapii ve spolupráci s Institutem pro párovou terapii ve Frankfurtu nad Mohanem Vás znou na první společnou konferenci párové psychoanalytické psychoterapie, která se uskuteční v Praze pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy.

V rámci konference Neobvykle páry pro Vás připravujeme řadu zajímavých přednášek pojednávajících o podstatě našeho psychoanalyticky orientovaného přístupu a odpolední workshopy s velmi praktickými ukázkami konkrétní práce a nezbytných dovednosti párového terapeuta.

31. 5. od 18:00 Úvodní veřejná přednáška v prostorách Staroměstské radnice, stup zdarma

1. 6. - 3. 6. Hotel President, Nám. Curiových 1/100, Praha 1

V programu je i plavba lodí po Vltavě doprovázená jazzem a sobotní koncert klasické hudby ve Španělské synagoze.

Všechny přednášky budou tlumočeny do českého a německého jazyka.

Účastnický poplatek

do 31. 3. 2018 3.200 Kč (studenti 2.500 Kč)

od 1. 4. 2018 3.700 Kč (studenti 2.800 Kč)

Web: www.cspap.cz