Sympozium rodinné terapie 2021

Kategorie:
Pravidelné akce SOFTu
Datum:
2021-10-06 - 2021-10-08
Telefon:
+420777797876
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REGISTRACI SPUSTÍME V DUBNU 2021

 

Partnerství a rodičovství

Milé kolegyně a kolegové,

zveme vás na Sympozium rodinné terapie do Duchovního centra Vranov u Brna, které se bude konat 6. - 8. 10. 2021

V současnosti nikdo z nás nedokáže odhadnout, jak bude epidemiologická situace vypadat letos na podzim, proto jsme připravili náhradní termín sympozia 5. - 7.10.2022. O případném přeložení akce rozhodneme začátkem září 2021.

Prosíme, mějte na paměti oba termíny. Po vaší registraci vám vystavíme fakturu, pokud se sympozium nebude letos konat, vaše registrace (i platba) přechází do roku 2022.

Tématem sympozia je partnerství a rodičovství.

Tentokrát bychom téma rádi prozkoumali zejména po dvou osách. Tou jednou bude historický vývoj rodičovství a partnerství a osou druhou bude „ontogeneze“ partnerství a rodičovství v závislosti na zrání dítěte.

Pojďte se s námi zamyslet například nad těmito otázkami: Jak se historicky proměnila současná rodina? Jaké jsou vývojové fáze rodičovství a partnerství? Co je partnerství a rodičovství a jak se odlišují? Separační proces a jeho vliv na partnerství. Krize v partnerství a rodičovství. Partnerství a rodičovství po rozvodu. Stavební kameny, pilíře a živiny partnerství a rodičovství. Jak udržet partnerství, když přijdou děti? 

Pozvání na naše sympozium přijala řada odborníků z řad lékařů, psychologů, rodinných terapeutů a akademiků.

 

Připravujeme podklady pro akreditaci ČLK a AKP

 
 

Powered by iCagenda