Oznámení o personálních změnách v SOFTu a změnách v kontaktech

Zdeněk Macek předal správu webu Václavu Chytrému, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkuji Zdeňkovi za jeho spolupráci v minulých letech.

Předsedkyní výboru Softu je Blanka Pöslová, pokud byste jí chtěli napsat, pak sem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na adresu výboru chodí nejčastěji přihlášky do SOFTu.

Předsedou odborné rady je Michael Chytrý, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na adresu odborné rady chodí zejména žádosti o certifikaci rodinných a systemických terapeutů.

Šéfredaktorkou Softfóra je Zuzana Hrušková do 30.6.2017, od 1.7.2017 bude novou šéfredaktorkou Marie Soukupová, pište nám na:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zejména posílejte Vaše texty k uveřejnění.

V sekretariátu SOFTu se výborně osvědčila Jitka Vinklátová, adresa na ni zde:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkuji, že pro nás děláte důležitou administrativní práci, Jitko.

Organizaci otevřených seminářů převzala Helena Franke, pište jí na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., pokud chcete moderovat seminář nebo sdílet na semináři své zkušenosti s kolegy.

Děkuji za pozornost, kterou jste oznámení věnovali.

Zuzana Hrušková